IŻ MP 155 MC

Producent: Bajkal [produkty]
Cena: 2 090,00

Rosyjska firma IŻ BAJKAL słynie z produkcji trwałej i wysokiej jakości broni myśliwskiej za przystępna cenę. I takim produktem jest również półautomatyczna strzelba śrutowa MP-153. Lufa została wykonana ze stali wysokiej jakości, jej wnętrze zostało zabezpieczone przed korozja chromowaniem. Elementy mechaniczne zostały umieszczone w osadzie z drzewa orzechowego z pięknym usłojeniem. Broń posiada pierścień regulacji twardości sprężyny powrotnej zamka. Rozwiązanie takie umożliwia stosowanie naboi o różnym ładunku prochowym i zabezpiecza zamek przed uszkodzeniem podczas używania mocnej amunicji. W zestawie znajdują się wymienne czoki wraz z kluczem.
Niewątpliwą zaletą półautomatu jest bardzo szybkie dostarczanie kolejnych sztuk amunicji do komory bez wykonywania zbędnych ruchów. Dlatego jest to idealna broń do polowania np. na gęsi podczas przelotów, czy na pędzonych polowaniach na zające.
Ta nowoczesna broń idealnie nadaje się nie tylko na indywidualne polowania na ptactwo i zwierzynę drobną, ale też sprawdzi się podczas polowania z nagonką. Stanie się nierozłącznym towarzyszem łowieckich wypraw, doceni ją każdy myśliwy poszukujący nowoczesnych rozwiązań połączonych z odrobiną tradycji.

Kaliber lufy śrutowej 12/76
Długość lufy 750mm
Ciężar 3 050g
Ilość spustów 1
Przyrządy celownicze
  • Tak
  • szyna celownicza
Bezpiecznik Tak
Osada orzechowa
Baka Nie
Zapytaj o produkt

Copyright © 1990-2019 MALIK & MALIK. Wszelkie prawa zastrzeżone